Press "Enter" to skip to content

Biały gorset, czyli zmysłowy wygląd na szczególne okazje

Chcąc wyeksponować swoje ciało bardzo wyjątkowym ubiorem, sięgamy po rozmaite fatałaszki. Jednak tym, co podkreśli figurę jest biały gorset. Jego budowa jest bardzo różnorodna, wobec czego mamy możliwość wyboru i dostosowania go do kształtów swojej sylwetki.

Trafiony wybór do konkretnej sytuacji

Gorset zakładamy od „święta” ale za to jeśli już go wybieramy, to chcemy aby był idealny. Toteż mamy duży wybór:

– usztywniane lub miękkie miseczki,

– fiszbiny lub ich brak,

– wiązania, wygodne zapięcia,

– rozmaite długości.

Dzięki temu możemy dostosować go do okazji: na ślub, noc z ukochanym, niezwykłe spotkania, bale.

Tym, co przykuwa uwagę jest wzornictwo i materiały. Wyszukamy gorsety bardzo elastyczne, wykonane z gładkich tkanin jak i takie, które zawierają w sobie tiule lub koronki. Dodatkowym ozdobnikiem są hafty, przeszycia, aplikacje, dżety, cyrkonie. To wszystko sprawia, że trafimy z wyborem pod swój indywidualny gust. Pamiętajmy też o tym, że bielizna zawsze się przyda.

Świetny pomysł na prezent

Zakup białego gorsetu możemy zrealizować same. Jednak jest to fajny pomysł na prezent na różnorodne okazje. Nic tak nie cieszy kobiety jak wyszukana bielizna, która jest nietuzinkowa i niepowszednia. Noszenie jej w wybranych momentach pozwoli na poczucie się piękną i atrakcyjną. Warto zatem zaplanować zbliżające się święta, urodziny czy jubileusz i sprawić takie cudo osobie, która jest bardzo bliska i znamy jej wszelakie upodobania.