Press "Enter" to skip to content

Kategoria: Dla kobiety

Szalona, niezapomniana noc

Szalona, pełna napięć, erotycznych uniesień, niezapomniana noc – chyba tak można  w kilku słowach opisać wieczór panieński. Jeżeli Wasza siostra, przyjaciółka, kuzynka, bliska Wam kobieta wychodzi za mąż – warto zaplanować dla niej najwspanialszy wieczór panieński.

Gdzie, co i jak?

Gdzie zorganizować taki wieczór? To już zależy tylko od Was. Bo wcale nie musicie jechać na miasto i tam szukać rozrywek. Możecie zostać w domu, zadbać oczywiście o to, aby na miejscu były tylko same kobiety (przyszły Pan Młody niech jedzie ze swoimi kolegami) i zabrać się za imprezowanie. Oczywiście nie warto upijać się do nieprzytomności, tylko zadbać o odpowiednie rozrywki. Wcześniej zamówicie…striptizera. Wielu Panów ogłasza swoje usługi, że przyjadą do kobiet w przebraniu policjanta, strażaka, aby rozpalić zmysły i umysły.

Poniżej – przykład nagrania jednego z wieczorów panieńskich:

Kiedy?

Taki pan może być jak najbardziej dobrym prezentem dla Panny Młodej. A każdy oryginalny prezent na wieczór panieński musi mieć odpowiednie opakowanie. Może więc uda Wam się takiego pana zapakować w jakiś tort, z którego wyskoczy na odpowiedni sygnał. Chyba żadna kobieta nie obrazi się, że zamiast kalorycznego tortu otrzyma ukrytego przystojniaka, który zatańczy dla niej erotyczny, zmysłowy taniec.

Comments closed

Jak przedłużyć trwałość makijażu?

Kosmetyk do zadań specjalnych

Każda uroda może zostać podkreślona przez idealnie dobrany makijaż. Właściwie wykonany z pewnością doda kobiecie uroku i wydobędzie najpiękniejsze cechy twarzy. Co jednak zrobić, aby wyjątkowy make up był trwały i posłużyć przez cały wieczór, bez konieczności ciągłych poprawek w lustrze? Pomocna może okazać się dobra baza pod makijaż.

Jaką bazę wybrać?

W sklepach kosmetycznych dostępnych jest kilka rodzajów baz. Najpopularniejsze są sylikonowe, bezbarwne preparaty. Kupić także można bazy konsystencją przypominające krem lub mineralne – pod postacią proszku. Bazy pod makijaż mają za zadanie zwiększyć przyczepność innych kosmetyków, rozświetlić i zmatowić cerę, wyrównać koloryt skóry, a także nawilżać. Polecane są więc dla osób, które mają suchą skórę twarzy.

Kiedy przyda się utrwalenie makijażu?

Bazy pod makijaż można jak najbardziej stosować na co dzień. Są jednak chwile, kiedy będą one z pewnością niezbędne. Wielkie okazje, długie imprezy do białego rana to momenty, w których wymaga się od makijażu by był świeży i trwały przez nawet kilkanaście godzin. Bez użycia bazy żaden, nawet najbardziej perfekcyjnie wykonany make up nie będzie mógł utrzymać się w stanie nienaruszonym. Podobnie jest w przypadku upalnych dni, gdy pod wpływem potu makijaż może po prostu spływać z twarzy. Baza może temu zaradzić.

Comments closed

Biały gorset, czyli zmysłowy wygląd na szczególne okazje

Chcąc wyeksponować swoje ciało bardzo wyjątkowym ubiorem, sięgamy po rozmaite fatałaszki. Jednak tym, co podkreśli figurę jest biały gorset. Jego budowa jest bardzo różnorodna, wobec czego mamy możliwość wyboru i dostosowania go do kształtów swojej sylwetki.

Trafiony wybór do konkretnej sytuacji

Gorset zakładamy od „święta” ale za to jeśli już go wybieramy, to chcemy aby był idealny. Toteż mamy duży wybór:

– usztywniane lub miękkie miseczki,

– fiszbiny lub ich brak,

– wiązania, wygodne zapięcia,

– rozmaite długości.

Dzięki temu możemy dostosować go do okazji: na ślub, noc z ukochanym, niezwykłe spotkania, bale.

Tym, co przykuwa uwagę jest wzornictwo i materiały. Wyszukamy gorsety bardzo elastyczne, wykonane z gładkich tkanin jak i takie, które zawierają w sobie tiule lub koronki. Dodatkowym ozdobnikiem są hafty, przeszycia, aplikacje, dżety, cyrkonie. To wszystko sprawia, że trafimy z wyborem pod swój indywidualny gust. Pamiętajmy też o tym, że bielizna zawsze się przyda.

Świetny pomysł na prezent

Zakup białego gorsetu możemy zrealizować same. Jednak jest to fajny pomysł na prezent na różnorodne okazje. Nic tak nie cieszy kobiety jak wyszukana bielizna, która jest nietuzinkowa i niepowszednia. Noszenie jej w wybranych momentach pozwoli na poczucie się piękną i atrakcyjną. Warto zatem zaplanować zbliżające się święta, urodziny czy jubileusz i sprawić takie cudo osobie, która jest bardzo bliska i znamy jej wszelakie upodobania.

Comments closed

Najmodniejsze trendy na wiosnę i lato

W każdym sezonie pojawiają się nowe, modne stylizacje. Są też takie elementy garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Co będzie się nosić najbliższej wiosny a także w lecie? Oto kilka propozycji.

T-shirt z nadrukiem

Coraz częściej można zauważyć znane osoby, które ubierają koszulki z nadrukami. Najczęściej ma to na celu walkę o jakąś słuszną sprawę. Nadrukami są bowiem napisy traktujące przykładowo o prawach kobiet czy też namawiające od troski o zwierzęta.

Zawsze modny gorset

Moda na gorset niewątpliwie nie jest niczym nowym. Ostatnio jednak, jest on zdecydowanie coraz bardziej popularny. Kobiety doceniają przede wszystkim praktyczność gorsetów. Wyszczuplają one panie o nieco większych krągłościach jak i uwydatniają atuty szczupłych kobiet.

Biżuteria na wiosnę i lato

Pewne trendy jeśli chodzi o biżuterię są niezmienne. Zawsze w zasadzie modne jest zakładanie srebrnych łańcuszków czy bransoletek. Jednakże, w najbliższym okresie srebro straci nieco na popularności na rzecz złota. To właśnie złote bransoletki jak i łańcuszki mają być najmodniejsze.

Warto również zauważyć, że od pewnego czasu coraz popularniejsze jest również zakładanie kolczyków nie do pary. Powinny jednak być one względnie podobne, wskazane jest, żeby oba były złote lub srebrne, nie poleca się zakładania jednego kolczyka ze złota a drugiego ze srebra. Ponadto, różnica w ich wielkości również nie powinna być zbyt znacząca.

Comments closed

Pij zdrową wodę! Jak działa jonizator do wody?

Woda z kranu nie jest najzdrowsza i posiada neutralne cechy mineralne. Taka woda zapewnia niezbędne do życia nawodnienie organizmu, ale nie niesie za sobą wzbogacenia organizmu w pożyteczne składniki mineralne. Wodę można jednak uszlachetniać. W dobrze wyposażonych sklepach z artykułami gospodarstwa domowego, można kupić tzw. jonizator do wody, przy pomocy, którego możemy uzyskać tzw. wodę alkaliczną.

Proces jonizowania

Jonizator do wody to urządzenie, które składa się z obudowy, dwóch komór, do których wlewamy wodę, oraz dwóch elektrod: anody i katody. Elektrody przepuszczają przez wodę prąd, prowadząc do tzw. procesu elektrolizy wody, czyli rozkładu chemicznego. W wyniku działania prądu powstają jakby dwa rodzaje wody. Przy anodzie będzie się gromadziła grupa kwasowa z wodorem, przy katodzie będzie gromadziła się grupa zasadowa, wzbogacona o ważne składniki mineralne będące naturalnym elektrolitem. Wśród nich będą wapń, magnez, sód, potas.

Czy warto jonizować wodę?

Oczywiście, proces jonizacji polega na wydzieleniu dwóch rodzajów grup wody. Jedna o charakterze kwasowym, jest odseparowana przez specjalistyczną membranę od drugiej, którą stanowi grupa zasadowa. Grupa zasadowa w wyniku elektrolizy została wzbogacona o zdrowe składniki mineralne. Spożywanie takiej wody zapewnia zdrowie dla organizmu. Woda alkaliczna, czyli ta, którą uzyskujemy w wyniku procesu jonizacji, chroni przed chorobami, pomaga zwalczać niektóre schorzenia, nawadnia organizm, dostarcza tlenu do komórek. Picie takiej wody zapewnia zdrowie.

Comments closed