Press "Enter" to skip to content

Jaki automat do bitej śmietany wybrać na prezent?

Nowoczesny automat do bitej śmietany może przydać się nie tylko w profesjonalnym lokalu gastronomicznych, ale również w domowej kuchni. Przed zakupem prezentu warto jednak dokładnie rozejrzeć się na rynku, aby wybrać solidny sprzęt, który wykonany jest z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale.

Jaki materiał wybrać?

Najlepszym wyborem jest oczywiście automat do bitej śmietany https://sklep.polmarkus.com.pl/automaty-do-bitej-smietany, który w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej. Modele tego typu są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i co najważniejsze nie mają nawet najmniejszego wpływu na smak bitej śmietany. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje także wysoką odporność na częstą eksploatację.

Jaki model wybrać?

W pierwszej kolejności warto postawić na automaty, które mają demontowany element dyszy dozującej. To właśnie modele tego tupu pozwalają zachować bardzo wysoki poziom higieny. Przy regularnym czyszczeniu swojego sprzętu, będziemy mieć 100% pewność, że urządzenie pozbawione jest groźnych bakterii i drobnoustrojów. Do użytku komercyjnego niezbędny jest oczywiście sprzęt, który może pochwalić się bardzo dużą mocą i niezawodnością. Przy zakupie nowego automatu, warto sprawdzić na jak długo jest udzielana gwarancja. Najlepsze urządzenia mają także elektroniczne sterowanie temperaturą, dzięki czemu mamy 100% pewność, że bita śmietana będzie zawsze wytwarzana z prawidłową temperaturą i odpowiednią konsystencją.