Press "Enter" to skip to content

Najmodniejsze trendy na wiosnę i lato

W każdym sezonie pojawiają się nowe, modne stylizacje. Są też takie elementy garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Co będzie się nosić najbliższej wiosny a także w lecie? Oto kilka propozycji.

T-shirt z nadrukiem

Coraz częściej można zauważyć znane osoby, które ubierają koszulki z nadrukami. Najczęściej ma to na celu walkę o jakąś słuszną sprawę. Nadrukami są bowiem napisy traktujące przykładowo o prawach kobiet czy też namawiające od troski o zwierzęta.

Zawsze modny gorset

Moda na gorset niewątpliwie nie jest niczym nowym. Ostatnio jednak, jest on zdecydowanie coraz bardziej popularny. Kobiety doceniają przede wszystkim praktyczność gorsetów. Wyszczuplają one panie o nieco większych krągłościach jak i uwydatniają atuty szczupłych kobiet.

Biżuteria na wiosnę i lato

Pewne trendy jeśli chodzi o biżuterię są niezmienne. Zawsze w zasadzie modne jest zakładanie srebrnych łańcuszków czy bransoletek. Jednakże, w najbliższym okresie srebro straci nieco na popularności na rzecz złota. To właśnie złote bransoletki jak i łańcuszki mają być najmodniejsze.

Warto również zauważyć, że od pewnego czasu coraz popularniejsze jest również zakładanie kolczyków nie do pary. Powinny jednak być one względnie podobne, wskazane jest, żeby oba były złote lub srebrne, nie poleca się zakładania jednego kolczyka ze złota a drugiego ze srebra. Ponadto, różnica w ich wielkości również nie powinna być zbyt znacząca.