Press "Enter" to skip to content

Szalona, niezapomniana noc

Szalona, pełna napięć, erotycznych uniesień, niezapomniana noc – chyba tak można  w kilku słowach opisać wieczór panieński. Jeżeli Wasza siostra, przyjaciółka, kuzynka, bliska Wam kobieta wychodzi za mąż – warto zaplanować dla niej najwspanialszy wieczór panieński.

Gdzie, co i jak?

Gdzie zorganizować taki wieczór? To już zależy tylko od Was. Bo wcale nie musicie jechać na miasto i tam szukać rozrywek. Możecie zostać w domu, zadbać oczywiście o to, aby na miejscu były tylko same kobiety (przyszły Pan Młody niech jedzie ze swoimi kolegami) i zabrać się za imprezowanie. Oczywiście nie warto upijać się do nieprzytomności, tylko zadbać o odpowiednie rozrywki. Wcześniej zamówicie…striptizera. Wielu Panów ogłasza swoje usługi, że przyjadą do kobiet w przebraniu policjanta, strażaka, aby rozpalić zmysły i umysły.

Poniżej – przykład nagrania jednego z wieczorów panieńskich:

Kiedy?

Taki pan może być jak najbardziej dobrym prezentem dla Panny Młodej. A każdy oryginalny prezent na wieczór panieński musi mieć odpowiednie opakowanie. Może więc uda Wam się takiego pana zapakować w jakiś tort, z którego wyskoczy na odpowiedni sygnał. Chyba żadna kobieta nie obrazi się, że zamiast kalorycznego tortu otrzyma ukrytego przystojniaka, który zatańczy dla niej erotyczny, zmysłowy taniec.