Press "Enter" to skip to content

Kategoria: Bez kategorii

Ciekawe prezenty dla kreatywnych miłośników układanek

Wiele osób w dzisiejszych czasach zaraziło się pasją do układania. Widać to zarówno w sklepach na przykładzie bogatej oferty, jak i w telewizji czy Internecie, gdzie również słyszy się coraz więcej o tej ciekawej rozrywce. Organizowane są zawody układania, spotkania miłośników i wiele innych ciekawych wydarzeń. Oto kilka pomysłów na prezent dla miłośników kreatywnej rozrywki.

Modele do sklejania

W sklepach znajdziemy przeróżne akcesoria modelarskie, które z pewnością przyciągną uwagę, każdego zapalnego modelarza. Jeśli dopiero zamierzamy zarazić kogoś tą pasją, warto wybrać proste modele plastikowe lub drewniane, dodając do tego kilka najpotrzebniejszych akcesoriów modelarskich, takich jak kleje czy farby.

Puzzle 3d

Fajni kreatywnej rozrywki z pewnością ucieszą się także po otrzymaniu puzzli 3d. Puzzle to rozrywka znana od wieków, jednak puzzle 3d to wyjątkowa szansa na zmierzenie się z najpopularniejszą rozrywką świata w trójwymiarze. Do wyboru mamy znane budowle, samochody, globus i wiele innych ciekawych wzorów.

Układanki elektroniczne

Ciekawą rozrywką może być także złożenie swojego własnego samochodu sterowanego pilotem. To zabawa szczególnie dla fanów kabelków, przełączników i elektroniki, jednak z pewnością zainteresuje także wszystkich tych, którzy cenią sobie niebanalną, inteligentną rozrywkę.

Comments closed

Świetny pomysł na prezent – kostka Rubika 2×2

kostka-2na2

Poszukiwanie idealnych zabawek dla dziecka jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Nieważne czy jesteśmy rodzicami, czy też po prostu chrzestnymi czy znajomymi – kupując zabawkę trzeba mieć świadomość, że za jej pomocą można nauczyć dziecko wielu różnych umiejętności. Warto pamiętać, że będąc dzieckiem uczymy się najwięcej a nasz umysł ”jak gąbka” chłonie otaczający świat. Właśnie dlatego kostka Rubika 2×2 to idealny prezent dla dziecka.

Jako prezent dla dziecka kostka Rubika 2×2 sprawdzi się idealnie, zwłaszcza, jeżeli dziecko często podróżuje. Ta niepozorna zabawka potrafi zająć na długie godziny i sprawić, że czas w podróży mija niezauważenie. Ale to nie wszystko. Kostka Rubika 2×2 prezent pobudza do myślenia i sprawia, że dziecko zaczyna dostrzegać logiczne związki pomiędzy poszczególnymi zachowaniami i wydarzeniami.

Chyba nie ma osoby, która nie miałaby choć raz w życiu w rękach kostki Rubika. Ta popularna zabawka ma już ponad 40 lat, a niezwykle prostą zasadę znają chyba wszyscy. Kostka Rubika 2×2 to idealny prezent dla dziecka kilkuletniego, które mogłoby nie poradzić sobie z trudniejszą kostką. Ale niech Was nie zwiodą małe wymiary! Znalezienie rozwiązania wcale nie jest dziecinną igraszką.

 Kostki Rubika możemy znaleźć pod adresem http://www.kostkirubika.pl/pl/c/Kostki-2×2/36

Comments closed